Budynek H jak Hamburg

HHamburg

Budynek został starannie wyremontowany w 2013 roku. Aktualnie znajdują się tutaj firmy:

  • Gudel sp. z o.o. – polski przedstawiciel handlowy szwajcarskiej firmy GÜDEL AG, wiodącego dostawcy komponentów napędowych, kontroli ruchu, modułów obróbczych, robotów, automatyki przemysłowej i siłowej dla szerokiego grona odbiorców na całym świecie.
  • mimin.pl – to sklep dziecięcy z praktycznymi akcesoriami dla małych dzieci, zabawkami edukacyjnymi, bezpiecznymi fotelikami. Dobre marki
    w dobrych cenach.
  • Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. – wiodąca polska porównywarka ubezpieczeń. Firma porównuje oferty ubezpieczeń samochodu, mieszkania i domu, podróży oraz ubezpieczeń na życie.
  • Tkalnia Urody Day SPA – salon kosmetyczny, który oferuje luksusową pielęgnację twarzy, ciała oraz masaże świata aby w zgiełku codziennego życia odnaleźć spokój i równowagę.
  • EMILLI SMART nail & make up – gabinet pielegnacji paznokci oraz profesjonalny makijaż na każdą okazję.
Funkcja*: biurowa, usługi lub handel, salon sprzedaży.
* wybrane funkcje mogą wiązać się z uzyskaniem stosownych pozwoleń administracyjnych

 

Tkalnia Urody zaprasza 11/06/2019 - Terapia Falą Uderzeniową BTL Estetyka - doskonale sprawdza się w redukcji blizn, spłyceniu rozstępów, po zabiegach chirurgicznych.
Najlepsze życzenia dla Wszystkich Mam 26/05/2019 - Wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, szczęścia i samych radosnych dni!
Zaproszenie Upominkowe 17/05/2019 - Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie wyjątkowych chwil w naszym salonie.
Dzień Matki w Emilli Smart nail & make up 16/05/2019 - Już wkrótce 26 maja - Dzień Matki! Wybierz dla Mamy zabieg szyty na miarę i podaruj voucher.
MIMIN zaprasza 13/05/2019 - Dzień Dziecka tuż, tuż. Jeśli szukają Państwo wyjątkowego prezentu zapraszamy do butiku w budynku H.
Dni Otwarte Maxi Cosi i Quinny 05/05/2019 - Planujesz zakup fotelika do samochodu lub wózka dla dziecka? Skorzystaj z okazji w ramach Dni Otwartych, odwiedź sklep mimin.pl od 20 - 25 maja.
Po nitce do ideału 21/04/2019 - W pościgu do szczupłej i zgrabnej sylwetki pomoże nam tradycyjny masaż, nowoczesne technologie i sprawdzone kosmetyki. Tkalnia Urody DAY Spa na Was czeka.
Pełnych radości Świąt Wielkanocnych 19/04/2019 - Życzymy ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych i przyjaciół.
Otwarcie sezonu 14/04/2019 - Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z dzisiejszego otwarcia sezonu przez Automobilklub Beskidzki na terenie naszego kompleksu.
BESKIDZKI SPOT KLASYKÓW 08/04/2019 - Otwarcie sezonu już w najbliższą niedzielę 14 kwietnia. Zapraszamy od godziny 11.00. Dołącz do fanów motoryzacji i kawy.